Foto: team u12-2 met trainers Jeroen en Martijn. Daarnaast Mark (Hammers) en Joost (BEBR-branding)

Goed nieuws voor basketbalfans en andere sportliefhebbers in Harderwijk! Wij hebben een nieuwe partnerovereenkomst gesloten met de ambitieuze eredivisieclub Hammers uit Zwolle.

Deze samenwerking geeft Rebound en Hammers de kans om samen leuke dingen te doen. Voor onze vereniging is het belangrijk om ons clubgevoel te versterken. Daarom gaan we met trainers en spelers aan de slag om een basketbal clinic in Harderwijk te organiseren. Of dat we per team naar een wedstrijd van de Hammers gaan. Een u12 mini-game tijdens de rust? Kan allemaal…

Ben je (nog) geen lid van onze vereniging maar wil je toch een wedstrijd van de Hammers bijwonen? Check dan de website voor tickets.

De toekomst ziet er veelbelovend uit voor het Harderwijkse basketbal, en we kunnen niet wachten om te zien wat deze samenwerking zal brengen. Laten we onze clubs blijven steunen en genieten van het spektakel dat voor ons ligt. Dunk it, Hammers en Rebound ‘73! 🏀💥